Spotkanie w Ciążeniu 2017

PROGRAM SPOTKANIA W CIĄŻENIU 15-18 CZERWCA 2017

 

CZWARTEK, 15 CZERWCA:

12.00 – 19.00             Uczestnicy spotkania przybywają do Ciążenia

18.30 – 19.30             Kolacja

20.00 – 20.30             Spotkanie kierownika projektu z ekspertami

20.00 – 21.00             Spotkania w sekcjach, spotkania w kuluarach

 

PIĄTEK, 16 CZERWCA:

8.30-9.15                    Śniadanie

9.30-10.00                  Słowo na dobry początek: Monika Rzeczycka

10.00-10.30                Diana Oboleńska: SPRAWOZDANIE Z PRAC SEKCJI 2

10.30-11.00                Tadeusz Cegielski: SPRAWOZDANIE Z PRAC SEKCJI 3

11.00-11.20                Urszula Patocka-Sigłowy: SPRAWOZDANIE Z PRAC SEKCJI 6

11.20-11.40                Anna Mikołejko/Monika Rzeczycka: SPRAWOZDANIE Z PRAC SEKCJI 4

11.40-12.00                Kawa

12.00-12.30                Agata Świerzowska: SPRAWOZDANIE Z PRAC SEKCJI 5

12.30-13.00                Izabela Trzcińska: SPRAWOZDANIE Z PRAC SEKCJI 1

13.00-13.30                Izabela Trzcińska: relacja z przeprowadzonych badań

13.30-14.00                Agata Świerzowska: relacja z przeprowadzonych badań

14.00-15.00                Obiad

16.00-16.30                Monika Rzeczycka: relacja z przeprowadzonych badań

16.30-17.00                Katarzyna Arciszewska: relacja z przeprowadzonych badań:

17.00-17.30                Zofia Krasnopolska-Wesner: relacja z przeprowadzonych badań

 

17.30-18.00                Kasia Świerk sprawy administracyjne projektu

18.00-18.30                Konsultacje prawne z Tomaszem Wesnerem

18.00-18.30                Konsultacje komputerowe z Kamilą Pączek    

18.30                          kolacja-ognisko

 

SOBOTA, 17 CZERWCA:

8.00-8.30                    Spotkanie kierownika projektu z kierownikami sekcji

8.30-9.15                    Śniadanie

9.30-10.00                  Jerzy Prokopiuk: „Ja” (Jaźń) w antropozofii Rudolfa Steinera

10.00-10.30                Artur Jocz (UAM): Stanisława Przybyszewskiego i Tadeusza Micińskiego kreowanie/odkrywanie infernalnej natury świata wewnętrznego

10.30-11.00                Ewa Graczyk (UG): Opętani Gombrowicza

11.00-11.30                Michał Mizera (UW): Ezoteryczny Wyspiański

11.30-12.00                Maksim Fiodorow (IMLI RAN Moskwa): Wielka Reforma Teatru : Łeś Kurbas – inspiracje antropozoficzne

12.00-12.30                Kawa

12.30-13.00                Maja Dobiasz (UW): Pedagogika antropozoficzna w przedwojennej Polsce

13.00-13.30                Józef Szymeczek (Uniwersytet w Ostrawie): Ezoteryczny Śląsk

13.30-14.00                Jarosław Tomasiewicz (UŚ): Ruchy synarchistyczne w przedwojennej Polsce

14.00-15.00                Obiad

16.00-16.30                Tadeusz Cegielski: relacja z przeprowadzonych badań

16.30-17.00                Irena Fijałkowska-Janiak: relacja z przeprowadzonych badań

17.00-17.20                Anna Chudzińska-Parkosadze: relacja z przeprowadzonych badań

17.20-17.40                Katarzyna Rosiak: relacja z przeprowadzonych badań

17.40-18.00                Larysa Michalska: relacja z przeprowadzonych badań

18.00-18.30                Zbigniew Łagosz: relacja z przeprowadzonych badań

19.00                          Uroczysta kolacja

 

NIEDZIELA, 18 CZERWCA:

8.30-9.15                    Śniadanie

9.30-10.00                  Renata Wieczorek: relacja z przeprowadzonych badań:

10.00-10.20                Mariusz Dobkowski: relacja z przeprowadzonych badań

10.20-10.40                Waldemar Gniadek: relacja z przeprowadzonych badań

10.40-11.00                Przemysław Sieradzan: relacja z przeprowadzonych badań

11.00-11.30                kawa

11.30-13.00                Dyskusja o metodach badawczych

13.00                          Obiad

14.00-17.00                Zakończenie spotkania: pomysły i ustalenia